Skip to content

Hakkımızda

CNC Makina Market olarak her türlü cnc lazer kesim torna yatay ve dik işleme tezgahlarının satışını ve servis-bakımlarını yapmaktayız. Ayrıca her markadan ikinci el makinaların satışını da uygun fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz.

Misyonumuz

CNC Makina Market olarak misyonumuz; çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak, ekonomik çözümlerle firmaların yatırım maliyetlerini düşürmek ve makine parkurlarını daha düşük maliyetlerle daha yükseğe çıkarmaktır. Bu doğrultuda sanayi sektörünün büyümesi, üretimin artması ve başarının sağlanması en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak, müşterilerimize en uygun ve düşük maliyetlerle üretim gücü kazandırmak, uzmanlık alanımızda kendimizi daima geliştirerek yenilikçi, güvenilir ve çözüme dayalı iş gücü elde edip sürdürülebilir başarıyı sağlamaktır.

Saygılarımla,

HİMMET SEÇKİN ÇAKMAK

Servis Bakım ve Onarım

Deneyimli kadromuzla makinalarınızın periyodik bakımlarını, arıza tespitlerini ve onarımlarını itinayla yapıyoruz. Kaliteli hizmet ve hızlı müdahale önceliğimizdir. Konik taşlama işlemini fener milini sökmeden tezgahın üzerinde yerinizde yapıyoruz. Bütün konik açıları taşlanabilmektedir.

Makinanız ile ilgili teknik desteğe mi ihtiyacınız var ?